holidays transfers

producent
producent

Archiwizowanie dokumentów w formie papierowej, oraz konieczność ich odpowiedniego uporządkowania, pomimo wszechobecnej komputeryzacji, nadal pozostaje obowiązkiem i zadaniem, z którym musi się zmierzyć każda firma, instytucja czy przedsiębiorstwo. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji spinaczy archiwizacyjnych. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom proponujemy innowacyjne i skuteczne produkty, które są znane i cenione zarówno w Polsce jak i na świecie.

W swojej ofercie posiadamy pełną gamę klipsów archiwizacyjnych, począwszy od modelu „ZACZEP” cieszącego się największym zainteresowaniem na rynku, poprzez tradycyjny „ZATRZASK”, „KAPTUREK”, oraz innowacyjny model „ZACZEP ZP”.

Zastosowanie odpowiednich surowców, oraz bogate doświadczenie w produkcji pozwoliły nam stworzyć rodzinę produktów o bardzo wysokiej jakości, które śmiało konkurują z obecnymi na rynku popularnymi markami. Nasze spinacze posiadają chroniony wzór użytkowy zarejestrowany w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej.

W najbliższej przyszłości, planujemy poszerzenie asortymentu naszych wyrobów o kolejny wzór spinacza archiwizacyjnego. Dokładamy wszelkich starań aby jakość naszych produktów oraz współpraca z kontrahentami były zawsze na najwyższym poziomie. Gwarantujemy Państwu terminowość dostaw i atrakcyjne ceny.